
Mannekveld m/pizza
På bakgrunn av siste smittetrend (pr 06.11.20, har vi valgt å utsette mannekveld til det blir enklere å samles igjen. Man kan fortsatt delta på gudstjeneste med max 50 deltakere.
Velkommen til en egen samling for deg som er pappa og har barn i alle aldre.
Angendaen er å ha en god prat om hvordan vi kan legge til rette for en menighet som inkluderer og favner oss selv og barna våre i større grad, nettverksbygging, sosialt samvær og latter.
Et av spørsmålene vi ønsker å belyse; Hva skjerm med barna i de ulike aldrene og hvilke behov har de?
Vi ønsker å være en menighet som utruster til etterfølgelse av Jesus, også når barna blir større og tenåringer. Dette vil være noe av bakteppet for praten. Det blir mulig å komme med innspill og tanker og dele erfaringer.
Samlingen ledes av pastor Rune B. Haugen og styremedlem Øystein Slettahjell.
Det blir pizza, kaffe og annen snacks.
PS! Det blir ikke servert alkohol. Ei heller skal vi lytte til metal. Men vi skal klare å fylle lillesalen med testosteron like vel. Bildet er kun til illustrasjon.
GRATIS.